27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hallakatet

Etiketim: Hallakatet

Hallakatet Dino Radonçiçi, a thua ku po i dhemb? Ja si...

0
Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar Flamurin e bukur të Shqipërisë Etnike.   Kjo i ka tmerruar serbët dhe kanë reaguar edhe në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS