Gjithçka për lejet e qëndrimit dhe nënshtetësinë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Eksperti Fatos Lulaj u ka kthyer pergjigje te interesuarve ne lidhje me lejet e qendrimit dhe nenshtetesine.
Pergjigjet jane me poshte ne videon e Tribuna Tv: Video

loading…

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu