Gazetarja italiane dhuron spektakël nga bregdeti!

0
8
Gjigandi

Mbylli sezonin sportiv, gazetarja seksi italiane dhuron spektakël nga bregdeti!

Me mbylljen e sezonit sportiv, prezantuesja italiane Dileta Leota po shijon pushimet e verës.

Bukuroshja shfaqet në bregdet në çaste relaksi, momente të cilat i ka ndarë edhe për fansat e shumtë në “Instagram”.

Si gjithnjë, Dileta duket në superformë duke marrë pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu