‘Më jepni paratë për punën’! Plagoset burri në Skrapar

0
7
Gjigandi

Plagosje në Skrapar.

Dy persona kanë plagosur G.V 45 vjeç, pasi ky i fundit u ka kërkuar paratë për punën që kishte bërë.

I plagosur është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore nga ana e familjarëve të tij.

Ndërkohë që policia bën me dije se në Spitalin Rajonal Berat është paraqitur për mjekim shtetasi V.B., 45 vjeç, i cili nga deklarimet e dhëna pretendon se është vet’dëmtuar me mjet mprehës në kofshë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu