9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jepni

Etiketim: jepni

Flet ‘milionerja’ e inceneratorëve: Pastroj te pallatet e deputetëve, nëse kam...

0
E moshuara Merita Hajdari ka reaguar sërish këtë të mërkurë në lidhje me inceneratorët e Tiranës, ku dhe rezulton milionere. Në një deklaratë për mediat,...

‘Më jepni paratë për punën’! Plagoset burri në Skrapar

0
Plagosje në Skrapar.Dy persona kanë plagosur G.V 45 vjeç, pasi ky i fundit u ka kërkuar paratë për punën që kishte bërë.I plagosur është...

Këshilla si të jepni maksimumin në punë

0
A e vlerësoni veten si njeri me produktivitet të lartë? Ne kemi mësuar shumë rreth produktivitetit personal dhe asaj çka i bën disa njerëz më...

I jepni dot përgjigje këtij iluzioni optik? Gjeni zebrën që shikon...

0
Iluzionet optike shpesh janë argëtuese, por edhe të shëndetshme për trurin. I tillë është edhe ky iluzion optik në foton e Sarosh Lodhi. Ai ka bërë...

Kur duhet të jepni dorëheqje nga puna, 8 raste

0
Kur është e nevojshme të lajmëroni se do të largoheni nga një punë? Kur flasim për dorëheqje në një rast të drejte? Ja disa raste...

Si mund të jepni ndihmë të parë edhe për shëndetin mendor

0
Ndihma e parë për shëndetin mendor u krijua në 2001 nga australianët Betty Kitchener dhe Anthony Jorm. Këtë program e kanë përqafuar 24 shtete...

Investigimi/ Oferta misterioze e një 18-vjeçari! Email-i: Më jepni 2 minuta...

0
Prej disa ditësh me anë të një e-maili joshës, farmacive në vend u kërkohet të shesin biznesin e tyre tek një biznesmen me ofertë...

“Unë di si ta mposht Khabib, ma jepni një shans t’ua...

0
Dustin Poirier, i konsideruar si rivali më i fortë i Khabib Nurmagomedov në kafaz pas duelit që ata zhvilluan në UFC-242 e ku rusi...

Ushqime të zakonshme që nuk duhet t’ua jepni kurrë fëmijëve

0
Ju nuk do ta besoni atë që fshihet në ushqimin "e shëndetshëm" ose atë që u tregohet fëmijëve. Nëse doni të bëni zgjedhje më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS