20.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parat

Etiketim: parat

‘Më jepni paratë për punën’! Plagoset burri në Skrapar

0
Plagosje në Skrapar.Dy persona kanë plagosur G.V 45 vjeç, pasi ky i fundit u ka kërkuar paratë për punën që kishte bërë.I plagosur është...

Grabitja në Vermosh, flet e moshuara: Erdhën me automatikë, na dhunuan...

0
Zbardhen detaje të reja nga grabitja me dhunë e dy të moshuarve në Vermosh të Malësisë së Madhe, ku autorët lidhën çiftin e moshuar...

Musk u tha investitorëve se do të dyfishonte ose trefishonte paratë...

0
Elon Musk u tha investitorëve se kishte shumë besim se do t'i dyfishonte ose trefishonte paratë e tyre nëse ata mbështesnin blerjen e tij...

Përgjimet/ Sherri mes kushërinjve Dashi për paratë

0
Detaje të reja janë zbuluar nga dosja hetimore e prokurorisë italiane mbi shkatërrimin e grupit të Ergys Dashit në Itali. Ky i fundit u...

“Paratë e oligarkëve rusë kanë depërtuar në kombin shqiptar”, Hoxha: Kokaina,...

0
Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar se në vijim do të publikojë dokumente që tregojnë se si paratë e oligarkëve rusë janë investuar në sektorë...

Studentët kërkojnë paratë/ Nuk u jepet ekselentëve bursa prej 10000 lekë

0
Studentët më të mirë në universitetet shqiptare me mesatare 9 dhe 10 nuk kanë marrë prej më shumë se 4 muaj bursat, që u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS