Futsall: Kosova mëson kundërshtarët për kualifikueset drejt Euro 2022

0
88
blank
Gjigandi

Kombëtarja e Kosovës në futsall ka mësuar kundërshtarët për kualifikueset drejt Kampionatit Evropian.

‘Dardanët’ do të kenë punë me tri skuadra, në rrugëtimin drejt Euro 2022, ku kundërshtarin më të fortë do ta ketë Gjermaninë.

Dy skuadrat tjera që luajnë në grup me Kosovën janë Gjeorgjia dhe Austria.

Kështu duket grupi i Kosovës:

Austri
Gjeorgji
Gjermani
Kosovë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu