Foto/ U aksidentuan për vdekje në Levan-Tepelenë, ky është efektivi i FNSH-së dhe bashkëshortja

0
206
Gjigandi

Fatbardha dhe Sokrat Lelaj, janë çifti i cili ndëroi jetë pas aksidentit tragjik në Levan-Tepelenë. Fatbardha, gruaja e efektivit të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë ndërroi jetëë vetëm disa orë më vonë në spital.

Ndërsa efektivi dhe nëna e Fatbardhës, 78-vjeç humbën jetën në vend si pasojë e përplasjes. Nga aksidenti i mbrëmjes së djeshme, mbetën të plagosur edhe tre persona të tjerë por jashtë rrezikut për jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu