Ballina Etiketimet Aksidentuan

Etiketim: aksidentuan

Foto/ U aksidentuan për vdekje në Levan-Tepelenë, ky është efektivi i...

0
Fatbardha dhe Sokrat Lelaj, janë çifti i cili ndëroi jetë pas aksidentit tragjik në Levan-Tepelenë. Fatbardha, gruaja e efektivit të Forcave të Ndërhyrjes së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24