25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efektiv

Etiketim: efektiv

Foto/ U aksidentuan për vdekje në Levan-Tepelenë, ky është efektivi i...

0
Fatbardha dhe Sokrat Lelaj, janë çifti i cili ndëroi jetë pas aksidentit tragjik në Levan-Tepelenë. Fatbardha, gruaja e efektivit të Forcave të Ndërhyrjes së...

Rikthehet tritoli! Çfarë po ndodh në Shkodër? Pse po sulmohen efektivët...

0
Kohët e fundit Shkodra është kthyer në epiqendrën e sulmeve ndaj efektivëve të policisë. Metoda më e përdorur është ajo e vendosjes së tritolit...

Plagosi shokun në gjendje të dehur, dëshmon polici: Arma mu shkrep...

0
“Mu shkrep arma pa dashje”, kështu deklaroi para trupës gjykuese efektivi i FNSH, Lutfi Gjyli, 48 vjeç pasi plagosi fqinjin e tij Murteza Lika,...

Dhunohen dy efektivë policie, ndaluan një makinë që po kryente manovra...

0
Dy punonjës policie janë dhunuar mbrëmjen e djeshme nga tre persona, që udhëtonin me një makinë të cilën blutë e vunë re se po...

Policët e Morinit para gjykatës, përgjimet e prokurorisë fundosën 32 efektivët

0
32 policët e arrestuar në Kukës, së bashku me Drejtorin e Kufirit dhe Migracionit, si pjesë e një rrjetit të gjerë të akuzuar për...

COVID-19, 8 raste të reja në Berat, mes tyre një mësuese...

0
Sërish raste të reja me koronavirus në Berat. Mësohet se brenda 24 orëve të fundit janë zbuluar 8 raste të reja, duke e çuar...

Karafil në limon ose portokall, truku efektiv për të eliminuar insektet...

0
Pse të vendosni karafil në limon ose portokall? Mund të duket e çuditshme dhe disi absurde, por keni gabuar sepse ky është një truk...

Sulforaphane, një përbërës efektiv kundër Covid-19

0
Hulumtimet e fundit sugjerojnë që një përbërës i quajtur ‘sulforaphane’ mund të ketë një përfitim profilaktik dhe kurativ kundër coronavirusit. ‘Sulforaphane’ gjendet në perime si...

“Distancimi social, opsioni më efektiv për mbrojtje nga koronavirusi”

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Alexandre White, profesor...

Ilaçi për trajtimin e urthit mund të jetë efektiv kundër coronavirusit,...

0
Spitalet në Nju Jork po u japin pacientëve COVID-19 ilaçe për urthin (thartirën e stomakut) për të parë nëse ndihmon në luftimin e virusit “Rezultatet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS