Lufta ndaj krimit shqiptar në Angli, ambasadori King-Smith takim me kreun e SPAK

0
Gjigandi

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Shqipëri, Alastair King-Smith, ka zhvilluar këtë të premte një vizitë në Prokurorinë e Posaçme.

Diplomati britanik është fotografuar nga mediat teksa del nga ambientet e SPAK dhe drejtohet në makinën e tij.

Burime bëjnë me dije se King-Smith ka zhvilluar një takim me kreun e SPAK, Altin Dumani, ku është diskutuar në lidhje me luftën ndaj krimit shqiptar në Britaninë e Madhe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu