26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkeshortja

Etiketim: bashkeshortja

Bashkëshortja e Granit Xhakës ka një falënderim special për futbollistin

0
Ylli shqiptar i futbollit Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita njihen si një [ift shumë i lumtur derisa herë pas here ndajnë momentet më...

Bashkëshortja i bën dedikim Xhakës: Falemnderit që më bën gjithmonë të...

0
Përmes një postimi të bërë në Instagram, Leonita ka bërë një dedikim për bashkëshortin e saj, futbollistin, Granit Xhaka. Ajo ka publikuar një fotografi me...

Si duket me rrobabanjo bashkëshortja e turpshme e Andrea Bocelit!

0
Andrea Boceli dhe Veronica Berti jetojnë një histori të bukur dashurie. Edhe pse zyrtarisht kanë lidhur kurorë në vitin 2014, tenori rrëfeu në një intervistë...

Infektohet me Covid-19 shefi i policisë dhe bashkëshortja e tij

0
Infektohet me Covid-19 shefi i policisë dhe bashkëshortja e tij Covid-19 ka prekur edhe Komisariatin e Kavajës. Burime për ABC News bëjnë të ditur se është...

Bashkëshortja e Icardit ndez rrjetin me foton në të brendshme

0
Wanda Icardi nuk po i kursen pozat provokuese. Wanda Icardi gëzon një vëmendje të madhe mediatike në tabloidet botërore, kjo për shkak postimeve mjaft provokuese...

Pak muaj para lindjes së fëmijës së parë, Ezel dhe bashkëshortja...

0
Aktori i njohur turk, Kenan İmirzalıoğlu, dhe bashkëshortja e tij, Sinem Kobal, janë në pritje të fëmijës së parë dhe po e shijonë shumë...

Bashkëshortja e mbrojtësit të Juventusit tregon muskujt

0
Michela Perisco bën shaka në Instagram duke treguar me nostalgji format trupore që kishte përpara disa muajsh. “Duke iu rikthyer kujtimeve, vetëm 5 muaj më...

Bashkëshortja e Will Smithit, ia thotë në sy aktorit që e...

0
Jada Pinkett Smith dhe Will Smith kurrë nuk menduan se do të ribashkoheshin. Por çifti u mblodhën për një edicion special të së premtes në...

Bashkëshortja e Justin Bieber, “çmend” veç në bikini dhe pa pikë...

0
Hailey Bieber është duke e shijuar një “arratisje” relaksuese me bashkëshortin e saj, Justin. Modelja e njohur dhe këngëtari kanë filluar pushimet romantike në bregdet,...

Bashkëshortja e Gold AG ndan momente nga dhoma

0
Arian Agushi i njohur për publikun si Gold AG, së fundmi i ka dhënë fund beqarisë së tij. Gold-i është martuar me Ermira Shkodrën. Qifti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS