8 vite pa Dr. Florin, bashkëshortja e kujton me foton e veçantë

0
Gjigandi

Si sot 8 vite më parë, u nda nga jeta Dr. Flori. Të shumtë kanë qenë miqtë dhe njerëzit e afërt që e kanë kujtuar. Padyshim, nuk ka munguar as bashkëshortja, e cila ka postuar në Instastory një foto të tij me të bijën. “Përgjithmonë”, ka shkruar Blerina krah këtij kujtimi të paharrueshëm.

Dr.Flori u nda nga jeta në një moshë shumë të re, por ai la pas qindra hite që dëgjohen ende sot e kësaj dite. Së bashku me dy miqtë e tij, Landi Hysin dhe Armir Shahinin, ai krijoi grupin West Side Family, i cili ishte një nga më të pëlqyerit nga të rinjtë gjatë viteve 2000-2009.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu