Farke, makina perplas motocikleten, ndahet nga jeta 46-vjecarja

0
28

Nje aksident ka ndodhur ne zonen e Farkes ne Tirane me pasoje humbjen e jetes se nje 46-vjecareje.
Policia tha se rreth orës 18:45 në Farkë automjeti me drejtues E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç.
Si pasojë e përplasjes dhe plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital, drejtuesi i motoçikletës shtetasi L. M
Drejtuesi i automjetit shtetasi E. Ç është shoqëruar në komisariat për veprime të metejshme hetimore.
Policia rrugore po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të aksidentit.
The post Farke, makina perplas motocikleten, ndahet nga jeta 46-vjecarja appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu