9 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Ndahet

Etiketim: Ndahet

Sa herë aktorja ndahet, bota kthen sytë nga veshjet e saj!

0
Zakonisht, kur ndahemi nga partneri, gjëja e fundit që na shkon ndërmend është të vishemi bukur. Ose edhe më bukur nga ç’visheshim kur ishim...

Ups, Gigi Hadid-t nuk i ndahet zemra nga Zayn Malik, ribashkohet...

0
Me sa duket Gigi Hadid dhe Zayn Malik nuk mund të qëndrojnë larg njëri-tjetrit. Çifti i famshëm u ndanë në mars të vitit të...

Johnny Depp ndahet nga e dashura e tij më e re

0
Sipas një raporti të ri nga The Daily Mail, aktori 56-vjeçar u nda kohët e fundit nga e dashura e tij ruse, Polina Glen,...

Tre muaj martesë, aktorja po ndahet nga milioneri 80 vjeçar

0
Para tre muajsh ata janë martuar. Aktorja turke Meltem Miraloglu po ndahet nga bashkëshorti i saj 80 vjeçar, i cili është milioner. Ka qenë Onur Akay,...

“Seks-bomba” britanike ndahet nga i dashuri: Ishte thjesht një 50 vjeçar...

0
Ajo ishte një nga vajzat që u përfol shumë në edicionin e 2 viteve më parë në spektaklin britanik, “Big Brother”. Kjo jo pa arsye,...

Ndahet nga jeta aktorja e njohur shqiptare, protagoniste ne shume filma...

0
Ka nderruar jetë në moshën 60 vjeçare aktorja e njohur Shpresa Bërdëllima. Aktorja shqiptare ka ndërruar jetë ditën e sotme rreth...

Ndahet çifti i famshëm

0
Meghan King Edmonds dhe bashkëshorti i saj Jim Edmonds, janë ndarë pas pesë vjet martesë. Sipas Us Weekly, Jim paraqiti divorcin të premten, një ditë...

Farke, makina perplas motocikleten, ndahet nga jeta 46-vjecarja

0
Nje aksident ka ndodhur ne zonen e Farkes ne Tirane me pasoje humbjen e jetes se nje 46-vjecareje. Policia tha se rreth orës 18:45 në...

Negociata me BE/ Propozimi zyrtar: Maqedonia të ndahet nga Shqipëria

0
Presidenca finlandeze e Bashkimit Evropian propozoi zyrtarisht që të veçohet vendimi për Maqedoninë e Veriut, nga ai për Shqipërinë, lidhur me hapjen e...

Finlanda propozim zyrtar BE-se: Ndahet vendimi per Maqedonine e Veriut nga...

0
Presidenca finlandeze e Bashkimit Evropian propozoi zyrtarisht që të veçohet vendimi për Maqedoninë e Veriut, nga ai për Shqipërinë, lidhur me...