Derbi i kryeqytetit, përleshje fizike me sende të forta mes tifozëve, ka të lënduar – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një përleshje fizike mes dy tifozërive është shënuar sot në stadiumin “Selman Stërmasi”, pak para nisjes të ndeshjes Tirana – Partizani.
Përplasja e tifozërive ka ndodhur para pak minutash, ndërsa ka ndërhyrë edhe policia. Tifozët kanë bërë sherr në fushë me sende të forta dhe tymuese.

Madje, mësohet se si pasojë e dhunës, ka edhe të lënduar.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu