Dalin pamjet e vendosjes së tritolit në biznesin dhe makinën e policit në Shkodër

0
12
Gjigandi

Kanë dalë pamjet e personit që vendosi një sasi eksplozivi në biznesin dhe makinën e efektivit Ndrek Rrasa në fshatin Grudë e Re në Shkodër.

Videoja është shkëputur nga kamerat e sigurisë në zonë dhe tregon një person të maskuar me parukë që ndez lëndën shpërthyese.

Më pas, autori është larguar me shpejtësi duke përfituar nga errësira në zonë.

Fatmirësisht, nga shpërthimi në biznesin dhe makinën e Ndrek Rrasës nuk pati persona të lënduar. /Dosja.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu