Dalin fotot e grabitjes së bankës në Gjermani. Autorët ikën me audi të zi

0
210
Gjigandi

Policia ende po kërkon autorët e grabitjes së mesditës së sotme të një banke në Berlin.

Nga fotot e para të pubikuara nga BILD shihet qartë se autorët janë larguar me një audit ë zi. Në fillim u tha se u përdorën armë, por armët janë përdorur vetëm për të qëlluar në ajër dhe se autorët kanë përdorur gaz lotjsellës.

4 persona midis të cilëve transportuesit e parave janë plagosur dhe janë cuar në spital.  Nuk bëhet e ditur shuma që ata kanë arritur ta marrin, por policia ka bllokuar rrugën ku ndodhet banka dhe ka ngritur grupe kontrolli për autorët

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu