19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Audi

Etiketim: Audi

Lëvizte me Audi pa patentë, arrestohet inspektori i policisë në Tiranë,...

0
Arrestohet punonjësi i policisë Altin Bega.Njoftimi i plotëTiranë - Drejtoria Rajonale e AMP Tiranë ka referuar në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë materialet proceduriale...

Audi E-Tron GT, 85 mijë dollarëshe – vetura ‘që ia kanë...

0
Rivaliteti i përjetshëm i prodhuesve gjermanë të veturave u ka lejuar atyre të ngrihen mbi rivalët e tjerë. Tani dikush dëshiron të dalë më...

Audi prezanton SQ7 dhe SQ8

0
Audi paraqet SQ7 dhe SQ8 të reja, dhe risia më e madhe lidhet me motorin. SQ7 dhe SQ8 me motor TFSI do të arrijnë në...

Audi RS5 Sportback me një dizajn të ri që mahnit të...

0
Kënaquni me këtë bukuri të jashtëzakonshme. Audi i dha një pamje të re RS5 Coupe dhe RS5 Sportback. Veçanërisht RS5 Sportback është një kënaqësi për...

Audi paralajmëron prodhimin e makinës së re elektrike Q4

0
Me publikimin e videos, Audi ka lëshuar paralajmërim për makinën e re elektrike të modelit Q4. Pamja e parë  zbulon një shkallë të lartë mjeshtërie...

Audi zbulon A8 të blinduar, duket e “frikshme”

0
Si në rastin e paraardhësit të tij, është një mjet i blinduar prestigjioz, por tani me një ndryshim të rëndësishëm. Modeli paraqitet aktualisht vetëm për...

Audi planifikon që me E-Tron A9 të mposhtë Mercedes-Benz EQS

0
Autocar raporton se Audi është duke përgatitur një model EV që mund të quhet A9 E-Tron. Ajo do ti bëjë konkurrencë Mercedes-Benz EQS të ardhshëm...

Audi zbulon A8 të blinduar

0
Si në rastin e paraardhësit të tij, është një mjet i blinduar prestigjioz, por tani me një ndryshim të rëndësishëm. Modeli paraqitet aktualisht vetëm për...

Audi RS4 dhe BMW M340i takohen në garën e shpejtësisë

0
Avant RS4 ka më shumë fuqi, por nuk është domosdoshmërisht më e shpejtë gjatë gjithë kohës. Është beteja e dy makinave gjermane dhe është një...

Audi nxjerr “taze” modelin e ri Q5, rival direkt i BMW...

0
Audi vazhdon të rifreskoj modelet e saj SUV të cilat po kanë suksese të jashtëzakonshme në tregjet botërore. I fundit është modeli Q5, i cili...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS