26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bankës

Etiketim: Bankës

Raporti i Bankës Botërore: Shqipëria, ndër 10 vendet me përmirësimin më...

0
Banka Botërore ka publikuar ditën e sotme një raport që tregon përmirësimet në 174 vendeve sa i përket arsimit dhe shëndetësisë. Por pandemia e Covid-19...

Kini kujdes në atë që shkarkoni: Një virus i ri sulmon...

0
Të gjithë ata që përdorin sistemin operativ Android e dinë se sa e rrezikshme është të instaloni aplikacione që nuk vijnë nga dyqani zyrtar...

Goditi me grushte pas një debati drejtorin e bankës, arrestohet 52-vjeçari...

0
Një 52-vjeçar në Berat është arrestuar nga policia pasi në nerva e sipër ka goditur me grushte drejtorin e një banke. Fillimisht 52-vjeçari me...

Rezulton me COVID-19 punonjësja e bankës në Elbasan/ Vetëkarantinohet i gjithë...

0
Regjistrohet një tjetër rast me koronavirus në qytetin Elbasanit. Infektohet me koronavirus punonjësja e një banke të nivelit të dytë. Mësohet se banka ndodhet në qendër...

Nuk i pëlqyen çmimet e gazit; Lukashenko burgos 16 krerët e...

0
Presidenti radikal i Bjellorusisë, Alexander Lukashenko ka vijuar “trimërinë” e tij në kontradiktat me Moskën teksa pas negocjatave pa rezultat të çmimeve të gazit...

Studimi i Bankës Botërore: Tirana kryeqyteti më i pastër në Ballkan

0
Tirana rezulton të jetë qyteti me ndotjen më të ulët të ajrit në rajon, krahasuar me kryeqytetet e tjera, si Shkupi, Podgorica, Sarajeva apo...

Skenarët apokaliptikë të Bankës Botërore: Shqipëria do zhytet në varfëri!

0
Covid-19 do të zhysë në varfëri, në skenarin më të mirë rreth 100 mijë shqiptarë, dhe në rastin më të keq diçka më shumë...

Kulla e Bankës 108 metra e lartë shembet në një shpërthim...

0
Një kullë 108 metra në Johannesburg u rrënua në dielën, duke dërguar një re masive rrënojash në ajër. Ish-ndërtesa e Bankës së Lisbonës u shemb...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS