18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autorët

Etiketim: autorët

Atentati në Elbasan/ Autorët djegin automjetin, pamjet

0
Një atentat ka ndodhur në Elbasan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në hyrje të një lokali ku viktimë e atentatit është shtetasi Bujar çela rreth...

Çfarë ndodhi në Velipojë? U qëllua nga dy makina, policia kap...

0
Dyshohet se kanë qenë dy mjete nga të cilat është qëlluar me armë zjarri në Velipojë. Sipas burimeve thuhet se të shtënat kanë ndodhur...

Detaje nga vrasja ne Elbasan/ Viktima është qëlluar 5 herë me...

0
Zbardhen detaje të reja lidhur me vrasjen e 39-vjeçarit Emiljano Ramazani. Sipas gazetarit Elton Qyno autorët kanë qenë tre vetë në makinë dhe njëri...

Vranë pronarin e exhange dhe qytetarin që u përpoq t’i ndalonte/...

0
Gjykata e Fierit ka dhënë sot në mesditë vendimin me burg përjetë për Lulëzim Demiraj, 43 vjeç, banues në Vajzë, Vlorë. Zini Fyraj 36...

Tentativë për kultivim fidanë kanabisi në zona të thepisura, kapen në...

0
Policia e Shtetit ka intensifikuar kontrollet e territorit si pjesë e operacionit për parandalimin e tentativave për kultivimin e kanabisit në vend. Sipas burimeve...

E harrojnë në burg, policia nuk e liron edhe pse kapi...

0
Ky është Eduart Lamaj që pranon se është personi që shfaqet në këto kamera sigurie, teksa hyn i armatosur dhe qëllon për vdekje Bujar...

E harrojnë në burg/ E arrestuan për vrasjet e Laçit, nuk...

0
22-vjeçari Kreshnik Tusha vazhdon të mbahet në burg edhe pse autorët e vërtetë të  vrasjes në Laç janë kapur. Kamerat e sekuestruara tregojnë se...

Vidhen zyrat e Drejtorisë së Transportit Rrugor, dy autorët morën kasafortën...

0
Vidhen gjatë natës zyrat e Drejtorisë së Përgjithshme të Transportit Rrugor, në Kashar.  Raportohet se vjedhja ka ndodhur gjatë natës nga dy persona ende të paidentifkuar...

Del videoja e atentatit në Laç/ Momenti kur mbeti i plagosur...

0
Tashmë kanë dal pamjet që tregojnë momentin e nisjes së atentatit ndaj dy biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, më 30 maj të këtij...

Grabitën një vit më parë autobusin e linjës “Itali-Vlorë” arrestohet një...

0
VLORË -Një 35-vjeçar i shpallur në kërkim është vënë në prangat e policisë së Vlorës. I arrestuari është Y. M., 35 vjeç, banues në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS