Bochum tregon si festohet goli pas pandemisë

0
30
blank
Gjigandi

Edhe zyrtarisht ka rinisur futbolli në Gjermani pas pezullimit prej dy muaje si rezultat i pandemisë së koronavirusit.

Në ndeshjen e sotme që po zhvillohet në Bundesliga 2, në mes të Bochum dhe Heidenheim, skuadra vendase po fiton me rezultatin 2:0.

Por në golin e parë të shënuar nga Losilla është parë një fest mjaft e veçantë.

Futbollistët e kësaj skuadre festuan me brryla duke mos u afruar afër njërit tjetrit.

E gjitha kjo si pasoj e pandemisë së koronavirusit që ka bërë që golat të mos festohen si zakonisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu