Bayerni mund ta shesë Thiagon për ta transferuar Havertzin

0
Gjigandi

Bayern Munichu po planifikon të bëjë ndryshime në ekip për sezonin e ardhshëm.

Mediumi gjerman “Kicker” raporton se gjiganti bavarez po mendon ta shesë Thiago Alcantaran për 60 milionë euro në afatin kalimtar të verës.

Më pas, kampioni gjerman do t’i vihet pas yllit të Bayer Leverkusenit, Kai Havertz, i cili kushton 80 milionë euro.

Mesfushori sulmues ka qenë në formë të shkëlqyeshme këtë sezon dhe interesim për të ka shfaqur edhe Chelsea.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu