16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bayerni

Etiketim: Bayerni

Manchester United pazar te Bayerni, Solskjaer do sulmuesin e gjermanëve

0
Manchester United po mendon për një sulmues krahu dhe emri që ka dalë në skenë është ai i Kingsley Coman. Sulmuesi i Bayern Munchen...

Bayerni bën gati 100 milionë euro për yllin e Juventusit

0
Me Kai Havetz më pranë Chelseat, Bayerni po mendon për një lojtar tjetër. Sipas “Kicker”-it, ëndrra vazhdon të mbetet sulmuesi i Juventusit, Paolo Dybala. Argjentinasi...

Bayerni, shumë shpejt në majën e botës

0
Herbert Hainer sapo shkroi një kapitull të rëndësishëm si president i klubit të Bajernit. Edhe pse është vetëm fillimi, numri një i klubit më...

Në Spanjë janë të sigurt, Bayern-i po punon për goditjen e...

0
Bayern Munich do të hidhet në sulm për Leo Messi-n. Kjo është “bomba” që vjen nga Spanja, pasi ylli argjentinas ka bllokuar negociatat për rinovimin...

Bayerni mposht Bayerin – fiton kupën e Gjermanisë, DFB Pokal

0
Bayerni tregon supremacinë në Gjermani. Vetëm pak kohë pasi siguroi titullin e tetë radhazi në Bundesligë, ekipi më i madh gjerman shtoi një tjetër trofe...

Sane: Erdha te Bayerni për të fituar Championsin!

0
Pasi kaloi me sukses viziatat mjekësore, Leroy Sane u zyrtarizua si goditja e parë e madhe e Bayern Munich në merkaton e kësaj vere....

Katër talentet shqiptarë të Bayerni

0
Faqja e specializuar për promovimin e talenteve “Rising Ballers” në “Instagram” ia ka bërë një promovim të madh sot ekipit të Kosovës. Ajo ka zbuluar...

Zyrtare: Bayerni kompleton transferimin e yllit të PSG-së

0
Bayern Munichu e ka zyrtarizuar transferimin e yllit të talentuar të Paris Saint-Germainit, Tanguy Kouassi. Ai shkon në Bayern si transferim i lirë, pasi...

Bayerni merr Sanen, gjermanët surprizojnë me rrogën dhe kartonin!

0
Nuk ka më dyshime, Bayern Munchen ka mbyllur marrëveshjen me Manchester City-n për sulmuesin e krahut Lorey Sane. Bild ka publikuar lajmin se goditja...

Bayerni bëhet pishman, nuk do ta blej Perisicin

0
Bayerni i Mynihut po mediton mbi blerjen përfundimtare të kroatit Ivan Perisic, pasi përtej dëshirës së trajnerit Hansi Flick, drejtuesit e klubit nuk janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS