Bayern Munich – Hoffenheim / Ja formacionet zyrtare – Lajmi i Fundit – Lajme

0
37

Në orën 15:30, Bayern Munich pret në shtëpi skuadrën e Hoffenheim, për të zhvilluar ndeshjen e javës së 7-të të Bundesligës. Bavarezët në pesë ndeshjet e fundit kanë marrë katër fitore dhe një barazim, ndërsa sot do të synojnë të mbajnë ritmin e fituesit. Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Bayern Munich – Hoffenheim:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu