30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bayern

Etiketim: Bayern

Flet ylli i Bayernit: Leon Dajaku tregon për fillimet e tij...

0
Futbollisti i Bayernit Munchen Leon Dajaku, në një intervistë ekskluzive ka treguar momente të veçanta të jetës së tij. Dajaku ka folur për fillimet e tij...

Dajaku mund të largohet nga Bayern Munich, dy klube të njohura...

0
Leon Dajaku mund të largohet nga skuadra gjigante e Bayern Munich, pasi u shpall kampion me këta të fundit.   Për sulmuesin kosovar janë të...

Manchester United harron Sanchon, e kërkon yllin e Bayern Munchenit

0
Klubi i drejtuar nga Ole Gunnar Solskajer si duket ka hequr dorë nga anësori anglez i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Sipas asaj çfarë raporton “The...

Sane: Kimmich më telefononte çdo ditë për të kaluar te Bayern...

0
Leroy Sane kishte nënshkruar një muaj më parë me Bayern Munichun, ndërsa këtë të enjte ai u prezantua për fansat dhe mediat për herë...

Sane zbulon klubin e ri të Kai Havertz në konferencën e...

0
Kai Havertz i Bayer Leverkusen do të luajë te Chelsea, sipas shokut të tij të skuadrës te Kombëtarja e Gjermanisë, ylli të ri të...

Bayern Munich refuzon transferimin e Bellerin shkaku i rekordit të tij...

0
Hector Bellerin është i vendosur që të largohet nga Arsenali, mirëpo është refuzuar së fundmi nga Bayern Munichu shkaku i formës së tij të...

Legjenda gjermane: Bayern dhe Leipzig do të shkojnë larg në Ligën...

0
Për ish-legjendën e Bayern Munich, Lothar Matthaus, skuadrat gjermane në Ligën e Kampionëve do të shkojnë larg. Kampionët në fuqi do të luajnë ndeshjen e...

Bayern fiton edhe Kupën e Gjermanisë, Lewa konfirmohet më i miri...

0
Bayern Munich ka mundur 4-2 Bayern Leverkusen dhe ka fituar Kupën e Gjermanisë për të 20-ën herë në historinë e klubit. Ka qenë një fitore...

Sane merr numrin 10 te Bayern

0
Leroy Sane ka marrë numrin 10 të Philippe Coutinho te skuadra e Bayern. Tashmë është vërtetuar në çdo formë që Philippe Coutinho nuk do të...

Thiago dëshiron largimin nga Bayern

0
Liverpool ka mësuar disa lajme mjaft të mira që kanë të bëjnë me Thiago Alcantara. Thiago lidhet me një kalim të mundshëm te Liverpool tash...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS