“Bah, çfarë neverie”, Ylli Manjani bën deklaratën e fortë për këtë politikan: Këto oligarkët dhj**in nga frika kur shkon ai në Parlament!

0
23
Gjigandi

Avokati Ylli Manjani ka bërë një reagim ironik ndaj Enkelejd Alibeajt. “Përdidë mësojnë se sa gjynah është legeni që përdoret si sharje për politikanë si ai… Legeni të paktën e bën një punë…Bah, çfarë neverie”, shkruan ai në Facebook.

Postimi i Manjanit:

Këto oligarkët dhjesin nga frika kur shkon AlibejBasha në Parlament.

Rinia dhe e ardhmja e shohin në dritë të syve AlibejBashën. Përdidë mësojnë se sa gjynah është legeni që përdoret si sharje për politikanë si ai… Legeni të paktën e bën një punë…

Bah, çfarë neverie!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu