Revoltohet PS e Fierit: Largoni Taulant Ballen nga ne

0
Gjigandi

Disa muaj më parë Taulant Balla bëri prezantimin e tij si drejtues politik i PS-së për qarkun e Fierit.

Gjatë prezantimit Balla tha se Fieri është qarku ku PS e Shqipërisë ka më shumë detyrime se në qarqe të tjera, sepse nga ky rreth buron mbështetja më e madhe për Partinë Socialiste.

Një nga synimet tij ishte ndërtimi i një marrdhënie të fortë mbështetëse për sipërmarrjen e Fierit.

Por duket se partia socialiste në Fier e ka ka shpallur ‘non grata’ deputetin socialist dhe kërkohet largimi i tij nga posti politik në këtë qark, për ti lënë vendin socialistëve të ndershëm.

RonaTyra

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu