20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ballën

Etiketim: Ballën

Reforma Zgjedhore/ Yuri Kim takim “kokë më kokë” me Taulant Ballën

0
Ambasadorja amerikane Juri Kim që prej orës 11:30 po zhvillon një takim në kryesinë e kuvendit me kreun e grupit të PS Taulant Balla. Mësohet...

Gjykata e Posaçme rrëzon kallëzimin e Shkëlzen Berishës për Taulant Ballën

0
Gjykata e Posaçme ka rrëzuar kallëzimin e Shkëlzen Berishës për Taulant Ballën. Gjykata nuk ka dhënë asnjë argument në lidhje me rrëzimin e kallëzimit. ...

Tavo: Venecia nxori “lakuriq” mazhorancën. Ballën e pashë të nxirë, do...

0
Komisioni i Venecias miratoi një ditë më parë opinionin përfundimtar lidhur me përplasjen e vjeshtës së kaluar në Shqipëri, mes presidentit Ilir Meta dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS