4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet PS

Etiketim: PS

Çfarë po kërkojnë? RENEA dhe BKH mësyjnë në vilën e deputetit...

0
Hetuesit e Byrosë Kombëtare të Hetimit, dhe forcat RENEA, kanë zhvilluar një kontroll të befasishëm në orët e para të mëngjesit të sotëm, në...

Deklarata bombë e gazetarit: Pritet të plas skandali që do të...

0
Gazetari Denis Dyrnjaja në një postim në Facebook shkruan se 2 ministra, një kryebashkiak dhe një ish-ministër socialist në "kurthin" e shërbimeve partnere" Ai thotë...

PD dhe PS dakortësohen për ndryshime në Kodin Rrugor, pritet heqja...

0
Mazhoranca dhe opozitat janë dakortësuar për ndryshimin e Kodit Rrugor. Të pranishëm në Konferencën e Kryetarëve kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla dhe...

Kandidate e PS për deputete në Tropojë, kush është zyrtarja e...

0
Policia e Tropojës ka shpallur në kërkim një 31-vjeçaren, Ajlin Alfredaj pasi akuzohet për falsifikim dokumentesh. Alfredaj me detyrë përgjegjëse e zyrës vendore të Agjencisë...

Nipi i deputetit të PS godet me grushte kryebashkiakun e Divjakës,...

0
Kryetari i Bashkisë së Divjakës Fredi Kokoneshi është përfshirë në një konflikt të dhunshëm me nipin e deputetit të PS, Paulin Stërkaj. Kokoneshi ka denoncuar...

Rama i del në mbrojtje Xhaçkës, Salianji i kthehet PS-së: Mjafton...

0
Debate në Këshillin e Mandateve ku kërkohet nga PD konstatimi i pavlefshmërisë dhe mbarimit të mandatit të deputetes Olta Xhaçka, njëkohësisht Ministre e Jashtme,...

“Të protestojë për non gratat e PS”/ Alibeaj kundër protestës berishiste:...

0
Deputeti, Enkelejd Alibeaj ka reaguar në lidhje me protestën e 7 korrikut e thirrur nga kreu i PD, Sali Berisha. Jashtë dyerve të parlamentit, Alibeaj...

Reforma Territoriale, ja kush janë ekspertët teknikë të propozuar nga PD...

0
Këtë të mërkurë është zhvilluar Komisioni për Reformën Territoriale, ku palët politike kanë zbuluar dhe emrat e ekspertëve që do të asistojnë punimet. Mësohet se...

Emri/ U arrestua dhe u la i lirë pas disa orësh,...

0
Policia e Lezhës ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar dy javë ku thuhej se shtetasi Gëzim Peza, djali i ish-deputetit të PS...

“Shikoni si përpëliten Meta me Berishën”/ Veliaj: PS e vetmja forcë...

0
  Në vijim të turit informues për zgjedhjet, kryetarët dhe sekretarët egzekutiv të partisë, Erion Veliaj ka qenë në njësinë 11. I shoqëruar nga deputeti i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS