Aksidenti i trefishtë në Fier, ka të plagosur

0
16
Gjigandi

Një aksidenti ka ndodhur në aksin Fier-Vlorë, ku janë përfshirë tre automjet.

Burime për median bëjnë me dije se nuk ka të lënduar, por si pasojë e aksidenti është krijuar radhë e gjatë trafiku në dy senset e rrugës. Sakaq drejtuesit e automjeteve tip “Toyota” dhe një” Opel”, janë duke kryer kontrolle mjekësore në spitalin e Fierit.

Policia ka shkuar pranë vendit të ngjarjes për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu