Arrestohet 46- vjeçari, transportonte me kamion drru zjarri pa leje – Lajmi i Fundit – Lajme

0
91
Gjigandi

Një 46- vjeçar është arrestuar duke transportuar drru zjarri me kamion pa leje dhe pa faturën përkatëse.   Personi L.V. banues në Vërdovë të Pogradecit,  po transportonte 16m³ dru zjarri me kamionin tip “Benz”.   Sipas policisë, personi do të procedohet penalisht dhe materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Pogradec për veprime të mëtejshme.

Lexo edhe:  “Vetëtima F-35” kryen me sukses fluturimin e pare – Lajmi i Fundit – Lajme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu