22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drru

Etiketim: drru

Arrestohet 46- vjeçari, transportonte me kamion drru zjarri pa leje –...

0
Një 46- vjeçar është arrestuar duke transportuar drru zjarri me kamion pa leje dhe pa faturën përkatëse.   ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS