Aksidenti në Berat, humb jetën nëna me fëmijën 6-vjeçar

0
Gjigandi

Një aksident me pasojë vdekjen e nënës dhe djalit 6-vjeçar ndodhi gjatë mesditës së sotme në qytetin e Beratit, ku sipas policisë, ishte shofere që humbi kontrollin e mjetit dhe më pas përfundoi në lumin e Osumit.

Grupi hetimor në vendngjarje po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 14:00, në rrugën urbane “Antipatrea”, pranë vendit të quajtur “Ura e re”, shtetasja K. Xh., duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumë.

Për pasojë kanë humbur jetën drejtuesja e mjetit dhe fëmija i saj rreth 6 vjeç.

Union Contact

Grupi hetimor në vendngjarje po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu