Aksident në Tiranë/ Makina përplas motorin, plagoset rëndë një person

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur disa minuta më parë në Tiranë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Burime për median bënë me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Ura e Babrroit’, ku një automjeti ka përplasur një motor, ku për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i këtij të fundit. Mësohet se i plagosuri ka marrë dëmtime të shumta në kokë e trup.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe ambulanca.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu