Aksident në Lezhë, përfshihen tre automjete. Dy persona dërgohen në spital

0
9
Aksident në Lezhë, përfshihen tre automjete. Dy persona dërgohen në spital
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë- Shëngjin. Tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë janë plagosur 2 drejtues të automjeteve të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

Burimi: top-channel.tv

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu