Aksident në Korçë, makina përplas motorin

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mesditë në Korçë.

Burime për median bëjnë me dije se një makinë ka përplasur një motor në zonën pranë Pazarit të Vjetër të qytetit. Mësohet se drejtuesi është transportuar me urgjencë drejt spitalit, si dhe nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu