Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen tre persona

0
25
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Burime për median bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të Gjadrit, ku të përfshirë në këtë aksident kanë qenë dy motoçikleta.

Në vendngjarje ndodhet policia, ku dhe po heton shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu