Aksident i rende te Shkembi i Kavajes, nje i vdekur – Lajmi i Fundit

0
81
blank
Gjigandi

Një aksident i rëndë, me pasojë një i vdekur ka ndodhur në zonën e Shkëmbit të Kavajës, raportojnë mediat.   Sipas informacioneve të para, mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor.     Dyshohet se viktima i ka prerë rrugën automjetit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu