Aksident i rende ne autostraden Fier-Lushnje, plagosen 3 persona – lajmi fundit – lajmi i fundit

0
41

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Fier-Lushnje, te rrethrrotullimi i Kolonjës. Një makinë tip “Benz” ka dalë nga barrierat anësore të autostradës dhe ka përfunduar në kanal. Për pasojë, janë plagosur rëndë tre presona, të cilët ndodhen në Spitalin e Lushnjës. Nga ana e saj, policia ka bllokuar qarkullimin në drejtim të Lushnjes për të mbledhur prova dhe për të kryer ekspertizën. Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu