A na merr det Greqia? Gazetari zbulon ishullin problematik: Do na vinin deri në Sarandë!

0
Gjigandi

Gazetari Ferdinand Dervishi, deklaroi nga studio e OPEN se marrëveshja Bushati-Kotzias ka vdekur ashtu si marrëveshja e vitit 2009 që u rrëzua nga Gjykata Kushtetuese.

Sipas Dervishit, marrëveshja e re e Detit mes Greqisë dhe Shqipërisë do të bëhet……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu