18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Problematik

Etiketim: problematik

A na merr det Greqia? Gazetari zbulon ishullin problematik: Do na...

0
Gazetari Ferdinand Dervishi, deklaroi se marrëveshja Bushati-Kotzias ka marrë fund ashtu si marrëveshja e vitit 2009 që u rrëzua nga Gjykata Kushtetuese. Sipas Dërvishit, marrëveshja...

Vrasja e Bujar Çelës, pronari i lokalit: Pinte kafen këtu çdo...

0
Ora News ka siguruar dëshminë e pronarit të lokalit ku u ekzekutua Bujar Çela, mëngjesin e sotëm në Bradashesh të Elbasanit. Ai tha se viktima...

A na merr det Greqia? Gazetari zbulon ishullin problematik: Do na...

0
Gazetari Ferdinand Dervishi, deklaroi nga studio e OPEN se marrëveshja Bushati-Kotzias ka vdekur ashtu si marrëveshja e vitit 2009 që u rrëzua nga Gjykata...

KPK shkarkon prokurorin ‘problematik’: Nuk dinte drejtshkrim, nuk njihte ligjin

0
Është shkarkuar nga detyra Spartak Çoçoli prokuror pranë rrethit gjyqësor në Gjirokastër. Sipas KPK-së Çoçoli ka probleme me njohuritë ligjore dhe po ashtu i...

Ky çuni i vitit 1994-1995, sot është problematik në politikën e...

0
Kur luante në vitet e 90-ta, e kishte një ëndërr: Kur do të vijë dita që të kthehet në palestrat sportive, që në ato vite...

5 tregues se keni një shef “problematik”

0
Me shumë mundësi, gjatë jetës suaj profesionale, do të jeni ndeshur apo keni takuar një person “problematik”, gati psikopat, të cilin nuk e keni...

Rriten vetëvrasjet/ Depresioni pushton “moshën e artë”. Ja dy qarqet më...

0
Vetëvrasjet u rriten në mënyrë sistematike dy vitet e fundit, duke arritur në 216 persona më 2019 ose 2,3 për qind në raport me...

Ky fëmijë, sot ka mbi 30 vjeç – problematik në Kosovë!

0
I prenë gjuha si sopat! Ka oratori dhe ka edhe guxim! Në foton e ilustruar, njërën foto është 6 muaj e tjetrën 2 vjeç! Është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS