10 milionët e ‘Madonna’

0
10
Gjigandi

Reperi Mozzik ka sjellë këngë këtë verë që menjëherë janë bërë hite, duke numëruar miliona klikime në kanalin Youtube.

Me 26 qershor ai publikoi këngën Madonna, një këngë ritmike që edhe u kritikua për tekstin, por që po dëgjohet çdokund, përcjell Bota sot.

Për 11 ditë që nga publikimi i këngës me videoklip, tashmë ajo numëron 10 milionë klikime, që tregon se është mjaft e dëgjuar dhe e pëlqyer./BS/

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu