Yll Mahalla kampion në Kupën mbarëkombëtare

0
160
Gjigandi

Talenti i karatesë, Yll Mahalla, anëtar i KK Kastriotit nga Ferizaj, ka arritur sukses të madh në Kupën mbarëkombëtare – Pavarësia, që u mbajt në Vlorë të Shqipërisë.  

“Filloi historia e artë për Yll Mahallën, kampion në Kupën mbarëkombëtare”, shkruan Nebih Mahalla, ish karateist i mirënjohur.

Lexo edhe:  Mesfushori francez sherr me Mourinhon: Nuk luaj më sa të jesh ti trajner

Ylli bëri paraqitje të shkëlqyeshme, duke arritur sukses të madh dhe është një tregues i mirë se po vjen edhe një emër i ri. 

Ai i takon familjes së njohur sportive Mahalla.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu