Vritet me kazmë 35-vjeçari shqiptar, e akuzuan si hajdut – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kamp të komunitetit romë, ku pas një zënke në Pelasgia Fthiotida në Greqi, ka mbetur i vrarë një 35-vjeçar shqiptar.
Autoritet dhe mediat vendase raportojnë se pas një grindje midis tyre, një burrë 40 vjeçar me origjinë shqiptare vrau bashkëatdhetarin e tij.

Dy shqiptarë sulmuan bashkëatdhetarin e tyre 35-vjeçar, duke e akuzuar atë për vjedhjen e druve dhe si pasojë janë konfliktuar mes tyre.
Viktima ka mbetur i vdekur nga një goditje që mori në kokë me kazmë dhe kjo ka ndodhur përpara syve te familjes së tij.
Policia po punon për të shmangur çdo hakmarrje.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu