Ballina Etiketimet Akuzuan

Etiketim: akuzuan

E akuzuan për abuzim seksual, Justin Bieber kërkon shumën e madhe...

0
Justin Bieber ngre padi 20 milionë dollarë për shpifje ndaj grave që e akuzuan për sulm seksual. Justin Bieber ka ngritur një padi, ku kërkon...

E akuzuan për fotoshop, Cardi B dëshmon se ka linja seksi...

0
Reperja amerikane, Cardi B ka reaguar nga kritikave se ajo ka përdorur fotoshop në imazhe  e fundit të publikuara në rrjetet sociale. Ylli 27-vjeçar i Hustlers ...

E akuzuan për “photoshop”, reagon ashpër Big Mama

0
Big Mama vite më parë bëri një ndryshim drastik në pamje duke hequr kilogramët e tepërt, ndërsa sot ka linja të mrekullueshme. Artistja nga Shkupi...

Turrma vendase djeg të gjallë mjekun popullor pasi e akuzuan për...

0
Një mjek popullor që po punonte për një projekt të huaj në Guatemala është djegur i gjallë pasi u akuzua për magji nga banorët. ...

E akuzuan se kishte kopjuar Elvanën, Xhensila nuk e paska pritur...

0
Xhensila Myrtezaj nuk arriti ta shijonte mirë publikimin e klipit të ri , “Paris“, sepse vëmendja nuk u përqendrua tek kënga por tek look-u...

E akuzuan per shkelje te Kushtetutes, Meta publikon letren drejtuar Venecias...

0
REPUBLIKA E SHQIPËRISËPRESIDENTINr. 3493 Prot. Tiranë, më 04 .10.2019Lënda: Përcillen komentet dhe qëndrimi i Presidentit të Republikës mbi “Projekt-Opinionin” Nr.959/2019 të përgatitur nga ekspertët...

Vritet me kazmë 35-vjeçari shqiptar, e akuzuan si hajdut – Lajmi...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kamp të komunitetit romë, ku pas një zënke në Pelasgia Fthiotida në Greqi, ka mbetur i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24