Vlore/ Leviznin me automjetin e vjedhur dhe pa leje drejtimi, arrestohen dy te rinjte – Lajmi i Fundit

0
82
blank
Gjigandi

Dy të rinj janë vënë në prangat e policisë së Vlorës për shkak se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vjedhur automjetin Fiat në pronësi të T.N. Të arrestuarit janë J.D., 31 vjeç dhe Sh.H., 21 vjeç, me banim në Vlorë. Të dy këta persona janë kapur në në kryqëzimin e “Kalit të Trojës” bashkë me mjetin e vjedhur. Të dy të arrestuarit nuk ishin të pajisur me leje drejtimi përkatës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu