18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Automjetin

Etiketim: automjetin

Drejtonin automjetin nën efektin e drogës, arrestohen 4 shoferë brenda javës!...

0
Policia e Shtetit ka bërë bilancin e javës që lamë pas ku kanë rënë në pranga 124 persona. Janë zhvilluar 17 operacione policore, 7...

Dogjën automjetin e 57 vjeçarit në Divjakë, kapet i riu në...

0
Një 25 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Divjakës.Ndërsa, një 32 vjeçar është shpallur në kërkim pasi akuzohen për djegien e një...

Drejtonte automjetin në gjendje të dehur, arrestohet 50-vjeçari

0
Një 55-vjeçar është arrrestuar nga policia drejtimin e mjetit në gjendje të dehur.Ai është kapur në gjendje të dehur duke drejtruar mjetin tip "Ford"...

Atentati në Elbasan/ Autorët djegin automjetin, pamjet

0
Një atentat ka ndodhur në Elbasan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në hyrje të një lokali ku viktimë e atentatit është shtetasi Bujar çela rreth...

Aksident në aksin Pogradec-Buçimas, motori me shpejtësi të madhe përplaset me...

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Pogradec-Buçimas pasditen e sotme, ku një motor është përplasur me një mjet tip “Opel” në një kryqëzim. ...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin/ Kamioni përplas rëndë automjetin

0
ELBASAN-Aksident rrugor ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në aksin Elbasan-Peqin në kryqëzimin e fshatit Papërr. Kamioni është përplasur me një automjet duke shkaktuar...

Braksti automjetin e mbushur me 94 kg drogë, arrestohet drejtuesi në...

0
Një automjet është gjetur i braktisur në kufirin shqiptaro-grek dhe më konkretisht në rrugën Asproklisi, Igumenicë. Mësohet se automjeti fillimisht ka dalë nga rruga...

Humb jetën teksa po drejtonte automjetin, dyshohet se pësoi infarkt

0
Një person ka humbur jetën teksa po drejtonte mjetin e tij në aksin rrugor Fier-Lushnje. Dyshohet se ai ka pësuar infarkt. ''Sot në datë 22.06.2020, rreth...

Vlore/ Leviznin me automjetin e vjedhur dhe pa leje drejtimi, arrestohen...

0
Dy të rinj janë vënë në prangat e policisë së Vlorës për shkak se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vjedhur...

LAJMI I FUNDIT / Tiranë, gjendet i pajetë në automjetin e...

0
Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet pa shenja jete, në automjetin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS