5.5 C
Tirana
E diel, 5 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Arrestohen

Etiketim: Arrestohen

Me pistoletë e kokainë në makinë në ish-Bllok; arrestohen 2 persona...

0
Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë dy djem, teksa lëviznin me automjet në një nga rrugicat e zonës së ish-Bllokut, me armë zjarri...

Arrestohen dy shqiptarët që trafikonin emigrantë drejt Britanisë, u kapën në...

0
Dy shqiptarë të cilët ishin lejuar të qëndronin në Britaninë e Madhe si viktima të “skllavërisë moderne” janë arrestuar me dyshimin se drejtonin një...

Drogë, vjedhje energjie dhe tapë në timon, arrestohen 3 persona në...

0
Tre persona janë arrestuar ditën e sotme në Vlorë pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu raportojnë se në pranga ka rënë një...

Durrës/ Tentuan të fusnin drogë në burg, gjykata vendos masën...

0
Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Sistemin e Burgjeve, sot më datë 26.01.2023 në orën 14:30 ekzekutoi urdhrin e ekzekutimit të Prokurorisë Pranë Gjykatës...

Shitje dhe prodhim kanabisi, arrestohen 2 persona në Mat

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Mat pasi akuzohen për prodhim dhe trafik të lëndëve narkotike. Uniformat blu raportojnë se një 40-vjeçar...

ZBARDHET ngjarja/ Rrahën për vdekje 60-vjeçarin në Dibër, në polici thanë...

0
Ngjarja e ndodhur në Peshkopi, qershorin e vitit të kaluar, ku mbeti i vrarë 60-vjeçari Nuri Basha është zbardhur. Tre shtetasit e rënë në...

Zbulohen dy shtëpi bari në Spanjë/ Arrestohen 3 shqiptarë

0
  Garda Civile e Navarrës ka zhvilluar “operacionin bimore”, i cili rezultoi në arrestimin e tre personave, një shtetas spanjoll 47 vjeç dhe dy shqiptarë...

Rrugorja në Tiranë me ‘dorë të hekurt’: Arrestohen 13 shoferë, pezullohen...

0
Policia rrugore e Tiranës ka njoftuar se vijojnë kontrrollet në akset rrugore për parandalimin dhe ndëshkimin e shkelësve të rregullave të qarkullimit . Me anë...

Autorë të 8 vjedhjeve; arrestohen 2 persona, një tjetër në kërkim...

0
Dy persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi dyshohet se janë autorët e 8 vjedhjeve të kryera gjatë...

“Rrugorja” e Elbasanit në aksion, arrestohen 7 shoferë, pezullohen 21 patenta

0
Policia Rrugore e Elbasanit ka bërë bilancin e javës së fundit. Me anë të një njoftimi në rrjete sociale, Policia bën me dije se janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS