Veliaj surprizon qytetarin: Makine e bukur, por ke parkuar keq, paguaj gjoben – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Kryebashkiaku i Tiranes Erion Veliaj vazhdon te reklamoje rastet e gjobitjes se makinave luksoze ne kryeqytet.
“Makinë e bukur, parkimi skandal! Parkimi në Zonën B është vetëm 40 lekë. 🅿️

Fakti që ke makinë të bukur, s’do thotë që parkimin e ke falas. ✌🏻”, ka shkruar Veliaj.
Nga fotot e pozicionit te mjetit duket se ajo ka qene e paguar ne vijat blu porse mesa duket pronari i mjetit nuk ka bere pagesen ne sistemin e bashkise dhe per kete aresye eshte penalizuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu